30.05.2013

Семінар відбувся в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» та був організований в рамках проекту TEMPUS No.511322-2010-1-SE-TEMPUS-JPCR). Київський національний університет будівництва і архітектури є учасником цього проекту.

30.05.2013

Міжнародна конференція «Темпус-Україна@20» проводилась з нагоди святкування двадцятиріччя Програми Темпус в Україні. Цей захід став платформою для поширення кращих практик та обміну досвідом щодо втілення проектів Темпус і модернізації вищої освіти в Україні. Конференція створила можливості для всебічного обговорення досягнень і здобутків Програми, визначення шляхів їх подальшого впровадження. Під час Конференції відбулась церемонія нагородження виконавців проектів Темпус в Україні за різними номінаціями.

09.12.2011

З 6 по 19 листопада 2011 в Єреванському державному університеті архітектури та будівництва (Вірменія) викладачі України, Молдови та Вірменіїпройшли підвищення кваліфікації за інтенсивним тренінг-курсом «Advanced GIS».

10.08.2011

Черговий етап проекту GIDEC -інтенсивні навчальні курси в Королівському технологічному інституті (KTH) у Стокгольмі (Швеція) на кафедрі геодезії та геоінформатики, школи архітектури та антропогенного середовища, що відбулися з 16 по 29 травня 2011 року.

13.07.2011

4-17 квітня 2011 р. у Політехнічному університеті міста Валенсія, Королівства Іспанії, проходило двотижневе навчання викладачів Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного університету Львівська політехніка за спеціальністю “Геоінформаційні системи і технології”, яке проходило в рамках проекту GIDEC.

28.03.2011

23.02.2011 року засіданням кафедри Геоінформатики і фотограмметрії було визначено з поміж дванадцяти учасників Tempus-IV...

24.02.2011

23 лютого 2010 р. на кафедрі Геоінформатики і Фотограмметрії, яка визначена базовою кафедрою виконання GIDEC проекту в КНУБА, були проведені збори кандидатів на участь в інтенсивних навчальних курсах для викладачів в університетах – учасниках проекту.